KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17375120
nr 1737 5120
Algot Ringström
(1876-1956), Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på duk, 89x68 cm, yttermått inklusive ram: 105x85 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 3 november 2025
kl 18:23:25
3/11 14:19:11
Algot Ringström
Läs mer om Algot Ringström